Organizovanie golfových turnajov

Pokiaľ by ste radi ponúkli svojim klientom alebo zamestnancom možnosť strávenia nevšedného dopoludnia či večera s golfom, radi pre vás usporiadame športovo – spoločenskú akciu na kľúč.

Zaistíme vám atraktívny program vrátane bohatého občerstvenia a zaistenia trénerov. Súčasťou týchto akcií môže byť aj prezentácia vášho produktu. Na základe vašich požiadaviek vám radi predložíme niekoľko možných scenárov tohto typu akcií vrátane finančných rozpočtov.

Náš areál si je možné aj samostatne prenajať a usporiadať golfovú akciu vo vlastnej réžii. Vy a vaši hostia tým získate maximálne súkromie a možnosť využitia areálu podľa vašich predstáv. Prenájom celého areálu je nevyhnutný v prípade, že by počet hostí mohol ovplyvniť bežnú prevádzku pre verejnosť.

Viac informácií o Golfových turnajoch, firemných a spoločenských akciách v golfovom areáli a možnostiach objednania doplňujúcich služieb (catering, ubytovanie, rokovacie salóniky, prehliadka ihriska s výkladom, spoločenský program a pod.) Vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí.

ERWIN LECHINGER, prezident
+421 911 831 240, prezident@golfpiestany.sk

Zarezervujte si Tee time na ihrisku a trenažéri, trénera cez ONLINE rezervačný systém.

Zoznam všetkých turnajov a akcí na golfovom ihrisku v Piešťanoch.

Pro shop GOLF4U.SK nájdete na prízemí v golfovom klube. Široká ponuka golfového vybavenia a oblečenia aj na www.golf4u.sk

Široká paleta zviditeľnenia našich partnerov na reklamných plochách v rámci celéh golfového areálu...